O nas
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Chemix" z siedzibą w Olsztynie to  rozwijające się i prężnie działające na obszarze całego kraju przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów.
Od kwietnia 1994 r. nasza firma prowadziła działalność pod nazwą "Chemix - Gospodarstwo Pomocnicze przy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie", a od lipca 2003 r. jest przedsiębiorstwem prywatnym posiadającym jednego właściciela.

Firma nasza wyposaża w niezbędne materiały większość laboratoriów przemysłu mleczarskiego, mięsnego, rolno-spożywczego, oraz inspekcji sanitarnej, weterynaryjnej i ochrony środowiska.
Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z nowymi odbiorcami jak i dostawcami. 3.01.2005 r. PHU Chemix podpisał umowę z firmą Danisco Biolacta sp. z o.o. i  byliśmy wyłącznym dystrybutorem pożywek tej firmy na obszarze całego kraju. Obecnie od maja 2013 r. PHU Chemix po podpisaniu umowy z firmą LABLACTA E.SĘDROWSKA J.TOŃSKI SP.J. stało się wyłącznym dystrybutorem pożywek firmy na obszarze całego kraju.

Działalność naszej firmy dostosowana jest do wymogów Unii Europejskiej, co oznacza, że oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz karty charakterystyki substancji niebezpiecznych. Nasz personel stanowią pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie dla których kompleksowe wyposażenie laboratoriów nie stanowi tajemnic - są gwarancją fachowości i szybkości działania.

 W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Działalność gospodarcza została zarejestrowana, pod numerem 40172, przez Prezydenta Miasta Olsztyna w dniu 11.04.2011r.

 

Prowadzimy sprzedaż towarów poprzez zorganizowany sklep internetowy, zabezpieczony między innymi poprzez certyfikat SSL, za pośrednictwem sieci Internet. Do korzystania ze sklepu internetowego, przeglądania jego asortymentu oraz składania zamówień niezbędne jest komputer z dostępem do sieci Internet i przeglądarek internetowych  oraz aktywne konto poczty elektronicznej.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email chemix@chemix.olsztyn.pl lub telefonicznie pod numerem 89 527-99-26 601-464-593.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
CHEMIX PHU Arkadiusz Nowikowski

PHU "CHEMIX" ARKADIUSZ NOWIKOWSKI

UL.LUBELSKA 37 A  

OLSZTYN

10-408

warmińsko-mazurskie

PL

chemix@chemix.olsztyn.pl

89 527-99-26 601-464-593

7392473730

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
WYMAZÓWKI - ZESTAW Z PODŁOŻEM AMIES
WYMAZÓWKI - ZESTAW Z PODŁOŻEM AMIES

2,59 zł

2,40 zł

szt.
WODORU NADTLENEK 30% CZDA A'1L / WODA UTLENIONA/
WODORU NADTLENEK 30% CZDA A'1L / WODA UTLENIONA/

43,39 zł

35,28 zł

op.
ECO JAVEL A'5 L
ECO JAVEL A'5 L

42,67 zł

39,51 zł

op.
WODORU NADTLENEK  35% TECHNICZNY A'5L / WODA UTLENIONA
WODORU NADTLENEK 35% TECHNICZNY A'5L / WODA UTLENIONA

89,93 zł

73,11 zł

op.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl